Pristatymo Informacija

Internetinėje parduotuvėje www.idejukrautuvele.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo, būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys viename iš Lietuvos pašto skyrių bei adresu Vilniuje, Kaminkelio gt. 19 (prieš važiuojant skambinti)


LIETUVOJE:


Nemokamas* (tik Vilniuje)Atsiėmimas pašte*
SąlygosPrekes galite atsiimti Vilniuje, Vilnius, Pavilnio Sodų 16-oji 6, LT-11303 (prieš važiuojant skambinti ar rašyti el. paštu)

Pašto skyrius pagal Jūsų nurodyta adresą

- užsakant prekes pasirenkamas- "Pristatymas Lietuvoje"


Pristatymo laikasPrekes galite atsiimti:
susiskambinę tel. +37065063500, ar susiderinę el. paštu teresasaviciute@gmail.com

Pagal Jūsų pasirinkto pašto skyriaus darbo laiką.
Pristatymo mokestis0 Lt

p/l Lietuvos pašto galiojančius įkainius


Siuntimas paštomatu*

užsakant prekes pasirenkamas "fiksuotas siuntimas" ir komentare įrašomas tinkamiausias terminalas.

* Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti ir mūsų arba Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

  • jei skubu, prekes siunčiame per autobusų stoties Siuntų vežimo centrą.


Siuntinių siuntimas suderintas su autobusų tvarkaraščiais, tad jų atvykimą į tam tikras vietas galima pasitikslinti http://www.autobusustotis.lt/lt/skaiciuokle.

Be to, IDEJUKRAUTUVELE.LT išsiuntusi siuntinį per Siuntų vežimo centrą informuoja Klientą apie išsiuntimą.


Į UŽSIENĮ:


Dėl tarptautinio registruotojo pašto korespondencijos prašome susisiekti su mumis. Mes individualiai paskaičiuosime kainas pagal siuntinio svorį ir Jūsų nurodytą šalį.

Siuntiniai į kitas šalis yra siunčiami naudojantis AB Lietuvos paštas paslaugomisPrekių pristatymo sąlygos aprašytos PREKIŲ PIRKIMO – PARDAVIMO ELEKTONINĖJE PARDUOTUVĖJE IDEJUKRAUTUVELE.LT TAISYKLĖSE.
Apie tai, kad prekės yra Jums išsiųstos (perduotos kurjeriui), būsite informuoti elektroniniu pranešimu.

PASTABOS: Prekių priėmimas
Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės(-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės(-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė Jums siuntą, arba Lietuvos Pašto darbuotojui, kuris išdavė siuntą surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės(-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:
1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.
Važtaraštyje taip pat rasite laukelį, kuriame galėsite įvertinti Jus aptarnavusio kurjerio darbą. Iš anksto dėkojame už Jūsų nuomonę.

Jei turite klausimų, visuomet galite kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:
El. paštu teresasaviciute@gmail.com, info@idejukrautuvele.lt
Telefonu +37065063500